Odkryj nowy standard snu wraz z rozwiązaniami premium SleepMed. To marka, która współpracuje z jednym z najważniejszych graczy na rynku – firmą Hilding Anders. Poznaj komfort na niespotykanym poziomie i zadbaj o swoje zdrowie.

Dlaczego materac SleepMed Hybrid Premium jest dobrym wyborem dla osób szukających wygodnego materaca?

Standardowe materace niekoniecznie spełniają nasze unikatowe oczekiwania. Warto mieć na uwadze, że przebieg snu może być bardzo różny – mimo że to proces, który dotyczy wszystkich, każdy z nas ma nieco inne potrzeby. Ważne jest zatem, by podejść do tej kwestii wszechstronnie, wspierając każdy aspekt nocnego wypoczynku. Niezwykle ważny jest tutaj komfort i wsparcie dla zdrowia kręgosłupa.

Materace marki SleepMed są produkowane przez renomowaną firmę Hilding. Wspólny wkład szwedzkiego producenta i SleepMed w rozwój świadomości społecznej na temat zdrowego, regenerującego i wygodnego snu jest nieoceniony. Podobnie jak wysokiej klasy rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów z całego świata.

Model SleepMed Hybrid Premium został dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. To materac hybrydowy, który wyróżnia się długim okresem gwarancji – to aż 15 lat pełnego wsparcia od producenta. Konstrukcja łączy pianki i wkład sprężynowy, dając zalety obydwóch rozwiązań. Marka SleepMed kładzie przy tym ogromny nacisk na zdrowie użytkowników – Hybrid Premium to materac ortopedyczny. Zaleca się go zatem osobom, które są w toku rekonwalescencji po wypadku lub cierpią z powodu przewlekłego bólu pleców.

Co jednak odróżnia akurat ten produkt od poziomu, jaki prezentują inne dobre materace? SleepMed Hybrid Premium to model, który powstał z użyciem pianek VPPHR, FlexiFoam, a także VitaRest. Konstrukcję dopełnia siedmiostrefowy wkład kieszeniowy MPO. Materac ten wykazuje znakomite parametry względem higieny i skuteczności snu. Wypoczynek jest bardzo wygodny – termoelastyczna pianka dopasowuje się do kształtu ciała osoby leżącej i skutecznie podtrzymuje jej ciężar, pozwalając jednak na dosyć sporą swobodę ruchów.

O czym pamiętać przed zakupem dobrego materaca SleepMed Hybrid Premium?

Kluczową kwestią w wyborze odpowiedniego materaca jest zdecydowanie się na model, którego twardość odpowiada naszej wadze. Zastanawiając się, jaki dobry materac wybrać, warto przede wszystkim określić, jaki model sprawdzi się w naszym przypadku.

Kluczowym parametrem jest twardość. Większość materacy jest opisana jedną z wartości należących do standardowej, czteropoziomowej skali – przyjrzyjmy się bliżej, co znaczą konkretne oznaczenia.

  • H1 – materac miękki. Jego konstrukcja zapewnia komfortowy wypoczynek osobie o masie do 60 kilogramów. To przeważnie materace piankowe – wśród nich znajdziemy wiele modeli dziecięcych.
  • H2 – materac o średnim poziomie twardości. To zarówno modele piankowe, jak i sprężynowe. Są dostosowane do potrzeb osób o wadze 60 do 80 kilogramów.
  • H3 – materac twardy. Znakomicie sprawdza się w przypadku osób, których masa znajduje się pomiędzy 80 a 100 kilogramami.
  • H4 – materac o bardzo wysokim poziomie twardości. Tego typu modele wykorzystywane są przez osoby o masie powyżej 100 kilogramów. Często śpią na nich osoby, którym zależy na jak najtwardszym podłożu, które zapewnia znakomite oparcie.

To jedynie uśrednione wartości, które stanowią pewną wskazówkę. Wybór materaca, który w pełni spełni nasze oczekiwania, może być dość trudne. Z pewnością da się znaleźć model, który będzie odpowiadać potrzebom naszego ciała tu i teraz. Sprawa jednak nieco się komplikuje, gdy dokonujemy zakupu materaca na kolejne piętnaście czy nawet dwadzieścia lat. Warto pomyśleć perspektywicznie – modele hybrydowe mają w sobie coś, czego nie jest w stanie zagwarantować żaden inny dobry materac. SleepMed Hybrid Premium może być bardzo swobodnie dostosowany do potrzeb osoby leżącej. Wymienne wkłady gwarantują, że wraz z tokiem życia, w którym nasza figura nieustannie się zmienia, materac nieustannie będzie skutecznym wsparciem dla naszej jakości snu. Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest fakt, że materac SleepMed Hybrid Premium został doceniony przez Szwajcarski Instytut AEH, który aprobuje produkty o medycznym działaniu – to kolejna gwarancja jakości.

Ile musimy zapłacić za dobry materac SleepMed Hybrid Premium?

Cena tego modelu jest różna w zależności od tego, jaki rozmiar dobrego materaca SleepMed Hybrid Premium wybierzemy. Najmniejszy wariant, 80×200, to koszt dokładnie 3 733 złotych. Materac jest ponadto dostępny w wymiarach 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200. W przypadku największych gabarytów dobry materac 180×200 może kosztować wiele tysięcy złotych, jednak zdecydowanie jest to opłacalna inwestycja. W przypadku modelu Hybrid Premium Plus od SleepMed mówimy o kwocie 6 374 złotych – jest to cena ze strony https://sennamaterace.pl. Możemy tutaj nabyć również materac sprężynowy 180×200 w znacznie niższej kwocie, jednak jakość i wszechstronność alternatyw nie stoi na tak wysokim poziomie. Dobre materace 180×200 piankowe kosztują nieco mniej i także nie oferują tak atrakcyjnej specyfikacji jak model hybrydowy.