Poznaj niezwykle nowoczesne materace oraz łóżka stworzone w skandynawskim duchu.

Hilding producent łóżek i materacy ze Skandynawii

Hilding to szwedzka marka, za którą stoi ponad 80 lat tradycji. Jest ona obecna w blisko 60 krajach, w tym w Azji. Co wyróżnia materace Hilding oraz łóżka?
Przede wszystkim misja: czyli zapewnienie Ci niezwykle komfortowego i zdrowego snu. Marka inwestuje w najnowsze i wyłącznie sprawdzone technologie. Dzięki temu niezależnie od tego, czy masz problemy z kręgosłupem, cierpisz na alergię i większość materacy Cię uczula, czy po prostu lubisz spać na idealnie twardym albo idealnie miękkim materacu, Hilding na pewno znajdzie rozwiązanie Twoich problemów.

Komfort to jednak nie wszystko. Bo łóżka Hilding są też zaprojektowane w znanym już na całym świecie skandynawskim duchu – czyli łączącym świetny, stylowy design z najwyższą jakością i komfortem użytkowania. Mówiąc krótko: możesz liczyć na niezwykle wygodny i spokojny sen, bez bólu pleców czy alergii, na wyglądającym modnie i stylowo łóżku.

Hilding producent wykorzystujący nowoczesne technologie

Materace Hilding oraz łóżka to przede wszystkim gwarancja najnowocześniejszych rozwiązań. W ofercie Hilding znajdziesz materace wykonane ze wszystkich najnowocześniejszych materiałów, jak pianka elastyczna, lateks, czy nawet tych naturalnych, jak kokos, ale także najbardziej zaawansowane połączenia wielu materiałów.
Takie, jak na przykład połączenie pianki wysokoelastycznej z termoelastyczną w materaca Hilding Rumba. To połączenie sprawia, że materac pod wpływem nacisku i temperatury idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, gwarantując przy tym niezwykle komfortowy sen. Kolejną nowością w tym materacu jest siedem stref twardości. Dzięki nim materac podpiera różne partie ciała z różnym naciskiem, co sprawia, że mięśnie idealne wypoczywają podczas snu.

Materace Hilding mają też nowoczesne systemy cyrkulacji powietrza. Pianka Flexifoam w materacu Salsa jest specjalnie wyprofilowana i ma specjalny system wentylacji, który zapobiega gromadzeniu się w materacu wilgoci, a przez to rozwojowi roztoczy, bakterii i grzybów.

Wśród materacy Hilding znajdziesz też najnowocześniejsze rozwiązania dla alergików, takie jak antybakteryjne i antyalergiczne pokrowce. W modelu Pasodoble masz do wyboru dwa pokrowce: Tencel, wykonany z super nowoczesnych włókien wiskozowych, które pochłaniają wilgoć z ciała i z wnętrza materaca i zapobiegają alergiom. Drugi to Velvet z mikrokapsułkami, które uwalniają probiotyki, zwalczające alergeny.

Niezwykle nowoczesne rozwiązania pozwalają też komfortowo spać we dwójkę. Zapewnia to na przykład model Fandango, który łączy zalety i budowę materacy kieszeniowego oraz piankowego. Dzięki temu, gdy jedno z Was kładzie się do łóżka lub zmienia na nim pozycję, materac ugina się tylko punktowo,
a drgania nie przenoszą się po całym materacu. Amortyzację zwiększa też dodatek filcu.

Super nowoczesne rozwiązania znajdziesz jednak nie tylko w materacach, bo Hilding to nie tylko producent materacy, ale też producent łóżek i to bardzo nowoczesnych. W ofercie marki są zarówno te bardzo stylowe, jak model Glamour, lub minimalistyczne, jak Momiko, jak też te spersonalizowane. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz samodzielnie stworzyć swoje łóżko, zaczynając od dobrania kształtu nóżek, przechodząc przez rodzaj zagłówka, aż po kolor obicia.

Dlaczego warto kupić łóżka i materace Hilding?

Sprawdź, w czym materace i łóżka Hilding są lepsze od innych i dlaczego warto w nie zainwestować.

  • Na każde potrzeby – w ofercie znajdziesz łóżka Hilding oraz materace dopasowane do każdych potrzeb. Zarówno przeznaczone dla par, jak i dla osób o wyższej wadze, z problemami z kręgosłupem, z alergiami, materace medyczne, o niskim, średnim lub wysokim stopniu twardości. Hilding posiada także materace dla nastolatków, np. z pokrowcem o zwiększonej odporności na ścieranie, jak i te do łóżeczka dziecięcego oraz materace nawierzchniowe.
  • Super trwałość – Hilding to producent materacy naprawdę wytrzymałych, które z czasem nie zapadają się oraz nie odkształcają. Potwierdza to gwarancja. W ofercie Hilding możesz znaleźć materace, które mają zarówno pięć, jak i nawet piętnaście lat gwarancji.
  • Gwarancja certyfikatów – bezpieczeństwo i wysoka jakość Hilding jest potwierdzona certyfikatami. Takimi jak Oeko-Tex®, który daje pewność, że wszystkie materiały użyte w materacach są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Niektóre materace, np. modele Zumba, Pasodoble oraz Fandango mają też certyfikaty potwierdzające, że są wyrobem medycznym. Materace Hilding mają też certyfikat AEH, potwierdzający m.in. ich higienę, klimat oraz trwałość. Szukasz materaca dla dziecka i zależy Ci, aby był on w stu procentach bezpieczny? Materace Dobranocka, Kołysanka i Safety Smyk otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
  • Unikatowy design – Hilding to producent łóżek o niezwykle nowoczesnym, ale też stylowym designie. Wśród kilku kolekcji na pewno znajdziesz model idealnie dopasowany do swojej sypialni.
  • Na każdą kieszeń – nie tylko łóżka, ale również materace Hilding możesz kupić zarówno w luksusowej wersji, jak i tej na każdą kieszeń. Zawsze masz jednak pewność, że nawet modele, które kosztują kilkaset złotych, będą bardzo wytrzymałe i posłużą Ci na wiele lat.