Materac materacowi nierówny, każdy, kto choć raz nie miał okazji spać na materacu wysokiej jakości, z pewnością nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest jego rodzaj. Wybór materaca nie powinien być kwestią przypadku, w końcu w łóżku spędzamy dużą część swojego życia. Jaki kupić, żeby można było się wyspać?

Materace od Janpol
Materace Janpol cieszą się dużą popularnością i trudno się temu dziwić. To materace bardzo dobrej jakości wykonane z nowoczesnych surowców. Są trwałe, wytrzymałe, dobrze odprowadzają wilgoć i przepuszczają powietrze. Dzięki temu sen jest komfortowy i jest nam wygodnie. Do wyboru są materace piankowe i sprężynowe. Te pierwsze będą droższe, bo są nowocześniejsze, te drugie będą miały przystępniejszą cenę, niemniej jednak również są wykonane solidnie. Możesz wybierać spośród materaców Janpol Eco lub Premium, a także Regular, XL, Classic, są również modele przeznaczone dla dzieci. Sześć linii produktowych tego producenta to dobra opcja, bo z pewnością każdy znajdzie wśród nich model materaca odpowiedni dla siebie. Najczęściej wybieraną linią jest Classic – to ponadczasowe materace sprężynowe, w ich konstrukcji zastosowane zostały płyty kokosowe i końskie włosie, natomiast maty wykonano z włókien pochodzących z łupiny orzecha kokosowego, co gwarantuje stabilne podparcie kręgosłupa.

Ile kosztują materace?
Za dobrej jakości materac sprężynowy o wymiarach 160×200 cm trzeba zapłacić około 1200 złotych. Materace Janpol piankowe z linii Eco 160×200 cm to koszt około 4000 złotych, oczywiście w zależności od rozmiaru.  Z kolei lateksowe z linii Regular Demeter to koszt około 2500 złotych. Rozpiętość cenowa materaców Janpol jest dość duża, dlatego nawet w przypadku ograniczonego budżetu, możemy mieć pewność, że znajdziemy model, który będzie dla nas odpowiedni.