Tango to dwustronny, rolowany materac sprężynowy dla par. W konstrukcji wykorzystano sprężyny kieszeniowe, warstwę pianki lateksowej oraz warstwę pianki wysokoelastycznej. Dzięki zastosowaniu wkładu ze sprężyn kieszeniowych materac zyskał dodatkową elastyczność punktową. Powoduje to uginanie się stref, na które kładziony jest największy nacisk. Każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce i reaguje na ciężar ciała indywidualnie – uginają się tylko strefy zwiększonego nacisku. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Własność ta sprawia, że Hilding Tango jest polecany parom o widocznej różnicy wagowej. Nocne wiercenie się jednej osoby nie powinno zakłócać snu drugiej.

Powierzchnia wkładu sprężynowego jest podzielona na różne strefy komfortu. Pianka lateksowa zapewnia elastyczność i sprężystość. Jest antyalergiczna – hamuje rozwój bakterii, grzybów, pleśni oraz drobnoustrojów. Nie gromadzi również kurzu. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla alergików – pozwala bowiem na zachowanie czystości wewnątrz materaca. Wkład wysokoelastyczny perfekcyjnie dopasowuje się do ciała, prawidłowo je podpiera na całej długości oraz daje niezwykłe uczucie komfortu. Jest odporny na odkształcenia. Nie powoduje ucisków mięśni, pozwala na regenerację i komfortowy wypoczynek.

Dzięki zastosowaniu dwóch różnych pianek każda ze stron materaca posiada inną twardość. Materac pracuje bardzo cicho i można użytkować go po obu stronach. Obie pianki dostosowują się do anatomicznej budowy, zapewniając kręgosłupowi optymalne wsparcie, a wybór komfortu zależy od indywidualnych preferencji. Materac Tango Hilding powstał z połączenia pianki lateksowej, wysokoelastycznej oraz sprężyn kieszeniowych. Dostępny jest w wysokiej jakości pokrowcach do wyboru – Tencel lub Velvet.

Pokrowiec Tencel to naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencelu nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Velvet to pokrowiec niezwykle miękki, przyjemny w dotyku, wykonany dzięki nowoczesnej technologii Purotex. W swoim wnętrzu posiada mikrokapsułki, w których zawarte są probiotyki. Stopniowo uwalniane chronią nasz materac przed alergenami (szczególnie tymi powodującymi alergię na kurz i astmę). Dzięki możliwości prania w temperaturze 60 st. C pokrowiec można bezproblemowo utrzymać w nienagannej czystości.

Więcej informacji znajdziesz na www.hilding.pl

Opracowane przez zdrowykregoslup.pl